z13769045Q,materialy-organizatora

Dzisiaj chciałam się z Wami podzielić informacjami na temat fantastycznej inicjatywy UPC Polska. Dokładnie o evencie Podwieczorek z Internetem organizowanym w Och – Teatrze.

O co chodzi?

O łączenie pokoleń i nowinki techniczne. O dziadków i wnuczków, dzieci i rodziców, bratanków i wujków. O wspólne spędzanie czasu, wzajemne dawanie i branie. Wszyscy starszacy podczas Podwieczorku z Internetem będą mieli okazję ‚pod okiem’ 😉 młodzieży nauczyć się podstawowej obsługi komputera i korzystania z internetu. Ponadto, po kursie wszyscy uczestnicy będą mieli okazję obejrzeć spektakl „Czas nas uczy pogody” w reżyserii Krzysztofa Materny. Spektakl niesamowity, tworzony z serca i budowany na prawdziwych emocjach. Na scenie średnia wieku 65+, artyści – amatorzy zapraszają nas do świata pereł polskiej muzyki rozrywkowej. Udowadniają, że starość nie musi być szara, smutna, pozbawiona wyrazu i energii. I wiem co mówię – byłam, widziałam, płakałam i śmiałam naprzemiennie. Tekst popełniłam także – do przeczytania tutaj.

Kiedy tylko dowiedziałam się o tym przedsięwzięciu, zachłysnęłam się własnymi wyobrażeniami. Sam fakt zainicjowania spotkania pokoleń, które wzajemnie może się od siebie uczyć jest niewysłowiony. Czar spędzania wspólnego czasu jest nie do podkupienia. Nie ma przecież nic ważniejszego niż rodzina. Niż radość przeżywana razem, wzajemnie stymulowana.

To cudowne.

Polecam Wam przyjrzenie się bliżej tej inicjatywie. Ja już mam swoje zaproszenie.

Advertisements